APLICOM A9 NEX - компактний блок GPS телематики

Номер оголошення 167685

Опис

APLICOM A9 NEX -новий блок телематичною генерації від фінів, для транспортних засобів, який підходить для сучасних додатків в області GPS.

Aplicom A9 – це телематичний пристрій для передових систем виявлення та відстеження. Невеликий розмір, форма і міцність A9 дають можливість легко встановити його на будь-якому транспортному засобі. Пристрій оснащений надійним і універсальним програмним функціоналом, який може бути налаштований під Ваші специфічні вимоги. Для виконання завдань позиціонування будь-якої складності версія A9 GNS крім GPS забезпечена також системою визначення місця знаходження на базі ГЛОНАСС, а найближчим часом можливостями системи позиціонування – Galileo.

Пристрій A9 оснащене CAN/FMS-інтерфейсом для підключення до шини транспортного засобу, а також для однопровідного підключення до зчитувача ідентифікаційних даних водія. Крім того, можливо під'єднання А9 до трехкнопочной клавіатурі. Вбудований детектор руху робить пристрій ще більш універсальним.

У APLICOM A9 Ви знайдете необхідний функціонал для точного відстеження, звітності про пройдений відстані, управління живленням, аналізу стилю водіння і передачі даних. Простота засобів конфігурування для системних адміністраторів і сервіс-провайдерів роблять це пристрій зручним для різних клієнтських додатків.

Трехкнопочная клавіатура дає можливість використовувати А9 в якості електронного журналу подій. Функція геолокації дозволяє визначати заборонені зони, місця розташування за станом тригерів, зони тривоги, точний кілометраж і контролювати робочу силу, а також тимчасові інтервали для будь-яких цілей клієнтів. Найбільш складні завдання управління мобільною робочою силою можуть бути вирішені з допомогою комбінації функцій геолокаціі і кнопок статусу.

Надійна робота гарантується двопроцесорної архітектурою A9. Внутрішня резервна батарея дозволяє збільшити час роботи і сигналізує про перебої роботи основного джерела живлення або про розрив кабелю. Вся продукція під маркою APLICOM проходить серйозні тестові випробування при низьких і високих температурах, вібрації та інших нестандартних умовах, щоб відповідати всім експлуатаційним вимогам, що пред'являються до транспортного засобу, в тому числі, при роботі в позаштатних ситуаціях.

Компактний розмір і міцний корпус A9 забезпечують різноманітні можливості установки приладу. Надаються Aplicom засоби конфігурації допомагають оперативного початку роботи з пристроєм.

Aplicom A9 є універсальним модулем для додатків з управління транспортним парком і відстеження майна, а також для систем охорони і безпеки. Він оснащений готовим програмним функціоналом, що забезпечує відстеження на базі GPS, надання звітності про пройдений шлях, управління живленням, аналіз даних про поведінку водія, передачу і перетворення даних. Aplicom A9 легко вбудовується в будь моніторингову GSM/GPRS систему з відкритим протоколом. Прилад оснащений універсальними інтерфейсами ідентифікації водія, передачі статусної інформації та аварійної сигналізації. Можливість підключення до навігаторів Garmin, RFID-зчитувачі, Aplicom WinCE монітора, бортовим комп'ютерам транспортного засобу, КПК і інших пристроїв дозволяють побудувати індивідуальне рішення для кожного з Ваших клієнтів.

Aplicom A9 з вбудованим телематичними функціоналом розроблений для професійних додатків, де FMS/CAN і дані цифрового тахографа використовуються для одержання інформації про якість роботи водія та зняття показників роботи двигуна. Підтримуються такі функції, як GPS відстеження, ідентифікація водія, точні дані про пробіг, управління живленням, обробка зовнішніх і внутрішніх подій, оптимізована передача даних. Готове додаток і гнучка конфігурація дозволяють пристрою легко виконувати будь-які запити за управління транспортним парком і відстеження майна.

Aplicom володіє високою репутацією в high-end сегменті ринку, пропонуючи GPS/GLONASS пристрої преміум-класу. Вся продукція компанії відрізняється безвідмовною роботою в суворих умовах скандинавської зими. Висока надійність пристроїв дозволяє партнерам Aplicom сконцентруватися на розвитку своєї основної діяльності, не відволікаючись на вирішення технічних проблем і ремонт. Вибираючи обладнання для створення серйозних телематичних рішень на базі ГЛОНАСС, зважте всі за і проти, що вибрати - досвід і надійність європейського лідера чи часто вельми сумнівні рішення від китайських виробників. Багато європейські інтегратори вибрали Aplicom.

Специфікація

GPRS Платформа: чотирьохдіапазонний GPRS Multislot

Пам'ять: 1.7 Мб Flash і 400 Кб ОЗП

Співпроцесор: ARM7 Watch Dog (в реальному часі)

Супутникові системи GPS і ГЛОНАСС

Харчування: від 6,8 до 32 В постійного струму (номінальна +12)

Акумулятор: 200mAh літій-іонна акумуляторна батарея

Акселерометр: +/- 2 8g (запис руху і сигналізації)

Енергозбереження: режимі руху - акселерометр

IGN входи, 1x аналоговий або цифровий, 1x цифровий; додатковий CAN-OBD II

Додатковий програмний інтерфейс: Інтерфейс Garmin (вхід / вихід)

Робоча температура: -30 ° C до + 65 ° С

Розміри: (Д / Ш / В) 112 мм / 61 мм / 15 мм

Вага: 70g

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Skype: vladimir.galaxy
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України