2016 МВ Агуста Ф4 РР

Номер оголошення 117931

Опис

Специфікації:

У Ф4 має високопродуктивний історію мотоспорту в його крові. Він є втіленням емоцій, продуктивності, швидкості і незрівнянний дизайн.

В МВ АГУСТА Ф4. Ламаючи бар'єри уяви. Охоплює передові технології і новітні конструкції двигуна, F4 це ще краще. Шедевр. Топ-оф-діапазоні Ф4 РР

містить не мають аналогів інженерні рішення і породистих передового досвіду, забезпечення загального управління велосипедом і зупинки серця продуктивність: платформи інерціального управління з кут нахилу датчика, переглянув їзда

посада, повне кататися по проводах, öhlins з електронною підвіскою і рульовий демпфер, а також ГП-специфікації титанові шатуни. Все з абсолютно новою графікою і квітами.


Skype: фергюсоне.robert101

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Переваги дизельних двигунів - надійність, низька ціна дизельного палива, меньша витрата палива. Дизельний мотор більш довговічний і надійний у використанні, але він обходиться дорожче в обслуговуванні і деталях. Одним із серйозних недоліків для власників автомобіля з дизельним мотором, є чуттєвість до якості палива - більшість двигунів розраховані на використання палива марки EURO-3 та EURO-4.
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України